START - PORTAL   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  

Poprzedni temat «» Następny temat
LBM bez zmian...
Autor Wiadomość
Suzuki GSX 1100F

Wysłany: 2017-06-25, 22:27   LBM bez zmian...

Troche sie wycofalem, bo jakos tak po "remanencie" w mojej glowie stwierdzilem, ze nie tego szukam wsrod jakiejs grupy motocyklistow.

Standardowo LBM pojawia sie tu i tam (co wazne jako LBM a nie jako ktos tam z nikad).
Fajnie.
Szkoda tylko, ze ta szczytna idea "kazdy moze przyjechac do nas i kazdy jest mile widziany" funkcjonuje tylko w teorii..
LBM szczyci sie tym, ze nie ma regulaminow, formalnosci, jest otwarty i w ogole MC sa do dupy.
Sek w tym, ze jak przychodzi co do czego to kto z LBMem ma szanse pojechac gdziekolwiek?
Kilku znajomych, ktorzy obdzwonili sie nawzajem. Oficjalne forum LBM zwykle milczy. Relacje z wycieczek. pojawiaja sie na fejsbuku juz po powrocie. Tam mozna przeczytac ze Leszczynskie Bractwo Motocyklowe bylo tu, albo tam.
A ja sie pytam czy to napewno takie otwarte bractwo? A moze bardziej zamkniete niz nie jeden MC.. bo zeby z Wami pojechac gdziekolwiek to trzeba byc duchem swietym,albo nalezec do TWA (to takie stare internetowe okreslenie jak jeszcze nie istnial fejsbuk, nasza-klasa... a nawet Gadu-Gadu i oznacza "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Zwykle dotyczylo grupek i podgrupek w Grupach Dyskusyjnych usenetu).
Jak nie jestes w TWA to nie wiesz gdzie i kiedy LBM jedzie... tyle, ze po powrocie nagle zdjecia opatrywane sa "LBM byl dzis..."
To ja Wam mowie,ze to nie jest LBM o ktorych tyle sie mowi. To kilka grupek znajomych... bo gdyby to byl LBM to "kazdy" motocyklista mialby szanse dolaczyc i wszystko byloby OK, gdyby w relacjach powrotnych nikt nie pisal, ze to LBM
W tej formie LBM do dorabianie filozofi do jezdzenia motocyklem z kilkoma znajomymi... a forum LBM to zabytek, w dodatku nikomu nie potrzebny... i szkoda tylko zbiorek kasy na serwer. Inne grupy motocyklowe jesli jada jako grupa zawsze daja szanse zapoznac sie gdzie i kiedy wyjazd. Czesto nawet osobom, ktore z grupa nie maja nic wspolnego, ale informacja jest.
A tu ... tylko relacje po powrocie co w efekcie tylko sztucznie ma podkreslac jaki to LBM jest fajny.

Szkoda, bo Leszczynakie Bractwo Motocyklowe mialo szanse na bycie naprawde czyms wiecej, ale pozostaje słabe.

RIVENN 
Harley-Davidson

Wysłany: 2017-06-27, 18:39   

Kuba po twoim remanencie chyba manko wyszło i braki pozostały :-)
nie obraź się, ale może dlatego z własnej woli opuszczasz już drugi klub-bractwo jakkolwiek to nazwiesz, najpierw kiedyś Klub Omega teraz LBM.
Polecam spróbować i szukać w innym kierunku niż motoryzacyjnym np. Salezjańskie Wspólnoty Ewangelizacyjne oni informują się na bieżąco i się nie adorują, choć kto wie? :-) http://www.swe.pl/
Niestety łatwiej krytykować niż samemu brać czynny udział i samemu coś konkretnego zorganizować. Nie każdy musi ślęczeć każdego dnia przed komputerem czy z nosem w smartfonie, wystarczy wykonać telefon i już sprawa jasna, gdzie jest wyjazd.

Dobrze, że żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo do swojego zdania, a ja się z twoim nie zgadzam - bez urazy.

Suzuki GSX 1100F

Wysłany: 2017-06-27, 20:29   

Problemy z czytaniem?
Ja nie mowie o tym, ze nikt nic nie organizuje.. wrecz przeciwnie.
Mowie i tym, ze ludzie czesto gdzies jezdza... tylko zapominaja poinformowac o tym innych, a to zasadnicza roznica.
Gdyby nikt nie jezdzil tompo pierwsze nie mialbym prawa do narzekania, po drugie moglbys mi zarzucic brak inicjatywy.
Tu jest zupelnie inaczej. Jest wiele wyjazdow, jest wiele relacji foto... ale ZADNYCH infomo wyjazdach. Uwazasz ze to jest ok wobec wszystkich z LBM?

Mowisz, ze nie kazdy siedzi przed kompem - jasne, to zrozumiale... tylko jak to sie magicznie dzieje, ze jak juz wyjedziecie nagle tylu ma dostep do kompa i np. FB zebynzamiescic zdjecia... ale dzien wczesniej nikt nie siedzial przed kompem. Rozumiesz jak nietrafiony jest Twoj argument?
Piszesz, ze wystarczy wziac telefon i zaraz wiadomo gdzie jest wyjazd. Sugerujesz, ze na wszelki wypadek mam dzwonic codziennie, czybtam co drugi dzien do wszystkich, zeby dowiedziec sie czy czasem nie mija mnie jakis wyjazd? Powazny jestes?

Jesli ktos cos ktos planuje to daje znac innym. Czy nie takmsie teraz dzieje? Szkoda tyloo ze tylko wsrod TWA.
I jakkolwiek czsem rozumiem, ze sa wyjazdy wsrod najblizszych znajomych, to normalne... ale wskaz mi ile razy w tym roku LBM zaprosil na forum na wspolny wyjazd. Uwazasz, ze to jest OK a ja mam urojenia?

I tak naprawde nie chodzi o mnie, bo nie o jednostke tu chodzi. Sek wmtym, ze LBM jest mega zamkniety na swiat, na inych. Niby taki "otwarty" a nie sposob osobie z zewnatrz przylaczyc sie to tej zacnej idei jaka opisana jest na stronie w opisie LBM.

Osobiste wycieczki do mnie mozesz sobie darowac, nie ruszaja mnie. Odwolanie do OKP juz w ogole, bo malo znasz temat skoro w ogole go tu poruszasz. Pomysl raczej o LBMie i jego przyszlosci... bomjak tak dalej pojdzie LBM przestanie istniec, a juz napewno przestanie sie liczyc w Lesznie. Zostaniemiilka grupek znajomych na motorach a jedna aternatywa beda Bikersi... i tylko o nich uslyszysz w radiu i na ulicy.
Zalezy Wam/nam na LBMie czy wszyscy maja go w dupie?

RIVENN 
Harley-Davidson

Wysłany: 2017-06-28, 05:38   

a jednak uraza jest !!! :-) :lol:
świadczy o tym Twój ton odpowiedzi wręcz agresja - bo ktoś może mieć inne zdanie niż Ty, jakie to Polskie - krytyka nad wszystko :-(

JANKO 
Jan Szturo

Wysłany: 2017-06-28, 21:37   

A wiesz o czwartkowych spotkaniach,kiedy byłes ostatni raz,tam nikt cie nie zmusza ,przyjedz pogadaj dowiesz się co i jak i gdzie jedziemy może będzie tobie pasować ,nie zasłaniaj się że pracujesz i brak ci wolnego czasu-jak ktoś chce i ma chęć zawsze znajdzie dla siebie dobry termin aby polatać z kumplami,chyba że lubisz tylko krytykować pasjonatów moto.

Suzuki GSX 1100F

Wysłany: 2017-07-03, 08:11   

RIVENN napisał/a:
a jednak uraza jest !!! :-) :lol:
świadczy o tym Twój ton odpowiedzi wręcz agresja - bo ktoś może mieć inne zdanie niż Ty, jakie to Polskie - krytyka nad wszystko :-(

Nie ma urazy, a to Ty mnie atakujesz jakimos wyjazdami z OKP.
Drugi raz powtarzasz, ze kazdy moze miec inne zdanie... wiec pozwol, ze i ja bede mial wlasne.

Skoro forum istnieje, jest dzial planowane wyjazdy... to tam wlasnie powinny byc publikowane wyjazdowe plany LBM dla wszystkich chetnych. Jesli LBM dalej bedzie umawial sie po cichu telefonicznie ... to umrze smiercia naturalna.
I to jest moje oficjalne zdanie.

janko napisał/a:
...czwartkowe spotkania...

Wiesz dobrze, ze bywalem regularnie... i nic to nie zmienilo. Jak.sie ludzie umawiali telefonicznie, tak sie umawiaja.
Dopoki to sie nie zmieni to LBM bedzie umieral na tle innych klubow.

Ps. Uwazacie, ze sie mądrze. Ok. Wasz wybor. Ja wskazuje.problem, ale mozecie go zamiesc pod dywan.

Odpowiedz do tematu